Aktualności:


2021-01-04

Podziękowanie

Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Buk.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy w tym szczególnym czasie pandemii wsparli nas w każdy możliwy sposób. Zarówno pomoc materialna, jak i dobre słowo skierowane w naszą stronę, są dla nas miłym wyrazem troski i wdzięczności.
Dla nas, pracowników medycznych jest to czas próby, ponieważ nigdy wcześniej nie pracowaliśmy w tak specyficznych warunkach. Teleporada, która na ustach wielu wywołuje uśmiech powątpiewania, jest dla nas najmniej komfortową formą rozmowy z pacjentem, dlatego stosując się do zaleceń służb sanitarnych staramy się w sytuacjach tego wymagających, odbyć wizytę z pacjentem w gabinecie. Przygotowujemy się do dużego przedsięwzięcia, jakim niewątpliwie będzie organizacja szczepień przeciw COVID-19 w naszej gminie. Prosimy śledzić naszą stronę internetową oraz gminny Facebook, ponieważ właśnie tam umieścimy niezbędne informacje, gdy tylko je otrzymamy.
W sposób szczególny chcielibyśmy podziękować darczyńcom: Burmistrzowi Miasta i Gminy Buk Pawłowi Adamowi, Sportowcom, Siostrom Miłosierdzia Bożego, , p. Adrianowi Brękowi, p. Krzysztofowi Hoffie, p. Beacie i Dariuszowi Szynkarukom, p. Andrzejowi Szurkowskiemu, p. Bogumile Janas, p. Irenie Jesmanowicz. Wyrazy wdzięczności składamy też Państwu Romanowi i Marlenie Podsadnym za użyczenie nam nieodpłatnie przyczepy campingowej, która służyła nam jako izolatka do czasu zakupu kontenera.
Z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzymy Państwu zdrowia, które jest paliwem napędowym życia. Niech dobro, uczciwość i miłość towarzyszą każdego dnia i mnożą się po stokroć.

Pracownicy Przychodni Vigilax w Buku